Zpět na seznam pořádaných akcí

Čísla v náboru

Rádi bychom vás pozvali na další HR snídani, jejímž tématem je reporting a analýza dat v Náboru. Toto téma se dlouhodobě drží ...

Kdy?

06.06.2019

Kde?

restaurace Špejle, Jindřišská 16, Praha 1

Za kolik?

Zdarma

Kapacita

25
Zobrazit reporáž

Rádi bychom vás pozvali na další HR snídani, jejímž tématem je reporting a analýza dat v Náboru.

Toto téma se dlouhodobě drží v popředí pozornosti HR odborníků. Kvalitní nábor je silnou konkurenční výhodou. Jak ale poznat, že zrovna mé postupy jsou ty kvalitní? A kde má smysl dělat případné změny? Kromě intuice lze využít i vlastní data pro podporu rozhodování.

rec_dashboard

Společně se podíváme na základní metriky a vysvětlíme si jejich význam pro kontinuální zlepšování. Kromě ukazatelů kvality to budou také metriky objemové, časové a finanční. Využijeme i prediktivní model a zkusíme zjistit, které parametry kandidátů jsou pro úspěch v organizaci rozhodující.

A ani tentokrát nebudou chybět zajímaví hosté, kteří se s vámi podělí o vlastní zkušenosti s implementací nového náborového systému a nastavením reportingu.

Hosté: Adéla Myšková a Markéta Nováková (FOXCONN)

S vystoupením souhlasila Adéla Myšková, Recruitment Supervisor ve společnosti Foxconn. Adéla vedla implementaci náborového modulu v systému SAP SuccessFactors. Adélu doplní Markéta Nováková, Recruitment Specialist. Markéta postavila reportingové řešení pro nábor na platformě Qlik Sense a určitě s vámi něco nasdílí.

Adéla Myšková a Markéta Nováková


Samozřejmostí bude dobré jídlo i pití, nepochybně zbyde prostor pro dotazy a neformální výměnu zkušeností.


Budeme se těšit na setkání 6.6. Od 9:00 začíná registrace a program bude probíhat mezi 9:30-11:30 hod. Nicméně při neformální diskuzi se lze zdržet i déle. Pro registrované návštěvníky je účast zdarma.

Kapacita se již naplnila, nyní se prosím registrujte jen jako náhradníci. Ozveme se vám.


Podívejte se, jak vypadají naše akce. A taky se můžete podívat, jak vypadala naše snídaně na obdobné téma (v lednu 2017).

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslána. Děkujeme za zájem.
S detaily se vám brzy ozveme.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.