Zpět na seznam pořádaných akcí

Čísla v náboru

Rádi bychom vás pozvali na další HR snídani, jejímž tématem je reporting a analýza dat v Náboru. Toto téma se dlouhodobě drží ...

Kdy?

06.06.2019

Kde?

restaurace Špejle, Jindřišská 16, Praha 1

Za kolik?

Zdarma

Kapacita

25
Zobrazit reporáž

Rádi bychom vás pozvali na další HR snídani, jejímž tématem je reporting a analýza dat v Náboru.

Toto téma se dlouhodobě drží v popředí pozornosti HR odborníků. Kvalitní nábor je silnou konkurenční výhodou. Jak ale poznat, že zrovna mé postupy jsou ty kvalitní? A kde má smysl dělat případné změny? Kromě intuice lze využít i vlastní data pro podporu rozhodování.

rec_dashboard

Společně se podíváme na základní metriky a vysvětlíme si jejich význam pro kontinuální zlepšování. Kromě ukazatelů kvality to budou také metriky objemové, časové a finanční. Využijeme i prediktivní model a zkusíme zjistit, které parametry kandidátů jsou pro úspěch v organizaci rozhodující.

A ani tentokrát nebudou chybět zajímaví hosté, kteří se s vámi podělí o vlastní zkušenosti s implementací nového náborového systému a nastavením reportingu.

Hosté: Adéla Myšková a Markéta Nováková (FOXCONN)

S vystoupením souhlasila Adéla Myšková, Recruitment Supervisor ve společnosti Foxconn. Adéla vedla implementaci náborového modulu v systému SAP SuccessFactors. Adélu doplní Markéta Nováková, Recruitment Specialist. Markéta postavila reportingové řešení pro nábor na platformě Qlik Sense a určitě s vámi něco nasdílí.

Adéla Myšková a Markéta Nováková


Samozřejmostí bude dobré jídlo i pití, nepochybně zbyde prostor pro dotazy a neformální výměnu zkušeností.


Budeme se těšit na setkání 6.6. Od 9:00 začíná registrace a program bude probíhat mezi 9:30-11:30 hod. Nicméně při neformální diskuzi se lze zdržet i déle. Pro registrované návštěvníky je účast zdarma.

Kapacita se již naplnila, nyní se prosím registrujte jen jako náhradníci. Ozveme se vám.


Podívejte se, jak vypadají naše akce. A taky se můžete podívat, jak vypadala naše snídaně na obdobné téma (v lednu 2017).

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslaná. Děkujeme za zájem.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.