O nás

Našim cílem je nechat vaše HR zářit

Dobře nastavené systémy, procesy a nástroje v HR spolu se správnou interpretací dat Vám ukáží, kteří zaměstnanci jsou pro Vás klíčoví.

Proč zvolit nás

Talterra vznikla spojením dvou slov - TAL vyjadřuje talent a TERRA reprezentuje zemi. Pomáháme organizacím dobře se rozvíjet v zemi plné talentovaných lidí.

Spojení lidského přistupu a technologií
Zkušení lidé, legrace a neotřelé nápady
Projekty lokální, regionální i globální
Testujeme na sobě
Jsme hubení (lean)
Od velkých po malé

Tohle jsme my

Jsme lidé, kteří milují svojí práci.

Jan Pavelka

Honza je zakladatel a ředitel společnosti Talterra. Za posledních 15 let si prošel různými pozicemi v nadnárodní korporaci. Účastnil se talentového programu, vedl český i regionální tým a podílel se na rozvoji svých kolegů. Následně pracoval na pozici ředitele malé konzultační společnosti a dodával HR řešení velkým zákaznickým organizacím. Ve volném čase je rád s rodinou v přírodě, včelaří, rybaří a pracuje se dřevem.

Radim Zabadal

Radim je obchodní posila týmu Talterra. Do týmu se dostal přes konzultace a zajištění desítek vzdělávacích kurzů pro firmy i veřejný sektor a oblastem L&D a HR se věnuje prakticky nonstop od studia Andragogiky a personálního řízení na Filosofické fakultě UK. Jeho doménou je široký profesní rozhled, proto usiluje nejen o porozumění potřebám klientů, ale i doporučení toho nejvhodnějšího řešení pro ně.

Volný čas rád tráví v přírodě, ať již lezením po skalách, v sedle kola, na lyžích, nebo rozjímáním na vrcholcích hor.

Michaela Prouzová

Míša se orientuje ve mzdové problematice a související legislativě jako ryba ve vodě. Aktivně zpracovává mzdy a má tedy kontakt s každodenní praxí. Je členkou Asociace pro kolektivní vyjednávání, kde se řeší zapeklité problémy spojené s nejednoznačným výkladem zákonných ustanovení. Její zkušenosti s celou řadou personálních systémů jsou velmi užitečné při výběru a nasazování nových řešení. Navíc je neustále rozesmátá a v dobré náladě, tak je fajn ji mít na projektu.

Kateřina Kománková

Káťa se zaměřuje na výběr personálních systémů (HRIS). Díky zkušenosti s globálními HRIS v nadnárodních korporacích rozumí potřebám jak personalistů, tak zaměstnanců. Vhodný informační systém vnímá jako skvělého pomocníka, který má lidem ve firmě šetřit čas, který místo nadbytečné administrativy mohou věnovat strategické a kreativní práci. Proto cítí, že je důležité věnovat výběru takového parťáka náležitou péči.

Díky studiu personalistiky a vzdělávání dospělých na FF UK a managementu na FPH VŠE se orientuje v celé škále HR procesů a oblasti pracovního práva.

Miluje tanec a proto tančí v projektu Divé ženy a vede kurzy tance pro seniory v Elpidě v Přístavu 7.

Veronika Kynclová

Veronika se zaměřuje na nastavování a efektivitu dílčích HR procesů, například hodnocení, vzdělávání či náboru. Nejdůležitější je pro ni vidět v každém procesu smysl a přidanou hodnotu – pokud toto chybí, pak je čas na změnu. Orientuje se také v oblasti pracovního práva. Kromě HR se věnuje rozvoji lidí prostřednictvím kurzů soft-skills (konkrétně například téma poskytování zpětné vazby).

Jedeme v ekologii

Uvědomujeme si, že fungování každé firmy (a tedy i Talterry) zatěžuje naší planetu.

Příroda nejsou jen vzdálená místa, ale je všude kolem nás. Rádi bychom si ji užili i s našimi dětmi a předali jim ji v dobrém stavu. Proto se chováme odpovědně a aktivně se snažíme, aby naše působení bylo pro okolí spíš přinosem.

  • Tiskneme minimálně, spíš od nás čekejte vše elektronicky
  • Využíváme ekologické materiály, jak jen to jde
  • Minimalizujeme a třídíme odpad
  • Snižujeme naší uhlíkovou stopu
  • Stáčíme vlastní med

Spolupracujeme se školami

Dlouhodobě pomáháme při rozvoji studentů na katedrách, které se věnují vyuce personalistiky a vzdělávání dospělých. Snažíme se přinášet pohled z praxe a tak doplňovat čistě akademický přístup. Na druhou stranu je pro nás kontakt s univerzitním prostředím velmi přínosný. Setkáváme se s neotřelými nápady, inovačními projekty a velkou energií studentů, která nás posunuje vpřed.

  • vedeme diplomové a bakalářské práce
  • pořádáme odborné přednášky
  • realizujeme stáže v našem týmu - nejčastěji na reálných projektech
  • umožníme přístup k technologiím