Zpět na všechny služby

Výběr HR informačního systému

Vhodný HR system vám uvolní ruce. S námi ho najdete.

Personální systém je srdcem každé organizace. Poskytuje všem údaje o zaměstnancích a organizační struktuře, umožňuje zpracování mezd, podporuje nábor a hodnocení, vhodné vzdělávání a mnoho dalšího. A vyměnit srdce není nic jednoduchého.

Každá organizace se občas dostane do situace, kdy musí nově nasadit nebo vyměnit HR systém. Obvykle jednou za 8 až10 let. Těch vlivů, které zde působí!

Jaký by měl být? Moderní, robustní, levný, odpovídající vaší společnosti. Chcete ho plně využít a mít rádi. Dostupných nástrojů na trhu je v České republice cca 50. A každý dodavatel vás přesvědčuje, že je pro vás ten nejlepší. Pomůžeme vám tou džunglí projít a efektivně vybrat vhodné řešení.

Jsme schopni vám zorganizovat kompletní výběrové řízení nebo jen poskytnout do něj nezbytný obsah.

400+ požadavků

Máme předpřipravené seznamy více než 400 funkční, technických a provozních požadavků. Sestavíme tak společně zadávací dokumentaci velmi rychle. Pokryjeme i oblasti, které by vám jinak nepřišly na mysl.

30 %

Zkrátíme dobu potřebnou k výběru systému minimálně o 30%. Zejména díky šablonám dokumentů, jednotné struktuře nabídek vyžadované na dodavatelích a jasným hodnotícím kritériím.

10 ks

Se znalostí trhu navrhneme oslovení jen těch dodavatelů, abyste četli maximálně 10 nabídek – spíše méně. Ušetříte tak svůj čas bez dopadu na kvalitu.

1 kontrakt

Revidujeme finální kontrakt s dodavatelem, kde hájíme vaše zájmy a doporučujeme úpravy některých ustanovení. Rovněž doporučíme, kde je cena ještě vysoká a kde už není vhodné dále tlačit na snížení.

Jsem Jan Pavelka
a rád zodpovím vaše otázky.
jan.pavelka@talterra.cz+420 602 834 625