Zpět na seznam pořádaných akcí

Data ve vzdělávání

Vzdělávání je často klíčovou přísadou pro zajištění konkurenční výhody v dnešní ekonomice. Proto do něj často investujeme nemalé ...

Kdy?

21.01.2020

Kde?

restaurace Špejle, Jindřišská 16, Praha 1

Za kolik?

Zdarma

Kapacita

25
Zobrazit reporáž

Vzdělávání je často klíčovou přísadou pro zajištění konkurenční výhody v dnešní ekonomice. Proto do něj často investujeme nemalé peníze i množství času s vidinou, že se nám to v nově nabytých schopnostech našich lidí zase vrátí. Jak ale zjistíme, že skutečně přináší očekávané výsledky? Dokážeme úspěšnost vzdělávání vyčíslit a doložit tak, že se vyplatí? Podle čeho rozeznat, který program byl dobrý a který méně? Lednová HR snídaně vám pomůže na tyto otázky odpovědět.

Podíváme se na rozdílné přístupy k měření a co nám mohou dát. Kromě starého známého Kirkpatricka se necháme inspirovat i dalšími užitečnými koncepty. Společně se zamyslíme nad tím, kde děláme ve vzdělávání a jeho měření nejčastěji chyby, a proč pak nefunguje tak, jak bychom si to představovali.

Jako obvykle se můžete těšit na případovou studii, chybět nebudou ani ukázky dashboardu.

A opět pro vás chystáme kvíz/slovní úlohu ve formě grafů a dat!

Ukázka dashboardu

Akce se bude konat jako obvykle v restauraci Špejle na Jindřišské, a to od 9:30 do 11:30. Přicházet a dát si něco dobrého k snědku můžete už od 9 hodin. Vstup je pro registrované zdarma.

Těšíme se na viděnou!

Podívejte se, jak vypadají naše akce.

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslaná. Děkujeme za zájem.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.