Zpět na seznam pořádaných akcí

Excel pro HR

Excel, perfektní pomocník pro práci s tabulkami a neustále přibývajícími daty o zaměstnancích, který ale dokáže pořádně zamotat hlavu...

Kdy?

24.10.2016

Kde?

Impact HUB, Drtinova 10, Praha 5

Za kolik?

5.800 Kč

Kapacita

12
Zobrazit reporáž

Excel, perfektní pomocník pro práci s tabulkami a neustále přibývajícími daty o zaměstnancích, který ale dokáže pořádně zamotat hlavu. Naučte se ho s námi zkrotit! Na školení se naučíte pracovat s nástroji a funkcemi, které vám práci s daty usnadní a zrychlí.

Školení nabízí krátký teoretický vstup do problematiky databází, transformací dat a jejich vizualizace. Hlavní částí je pak samotná práce s daty a tvorba reportu.

Školení je určeno pracovníkům v HR, kteří ovládají MS Excel alespoň na základní úrovni - tj. mimo úprav textu zvládají i vytvořit graf a používají jednoduché výpočty a funkce.

excel_chart

Absolvent školení využívá vhodné funkce pro práci s daty a data statisticky zpracovává. Umí vypočítat a interpretovat statistické charakteristiky dat jako je aritmetický průměr, modus, medián a další kvantily. Volí vhodné zobrazení dat - z kurzu si odnáší mj. jedinečné know-how efektivní vizualizace. Osvojí si dovednosti v oblasti reportingu. Využívá nástroje v rámci MS Excel pro jednotlivé oblasti HR jako je nábor, strategie, hodnocení zaměstnanců, angažovanost a kompetence.

martina_head

Martina Vašinová, BI analytička. Jejím oborem je aplikovaná matematika, dále se zabývá analýzou dat, statistikou, transformací a datovou konsolidací, vizualizací a reportingem.

marek_head

Marek Premus, HR business analytik. Jeho hlavním oborem je reporting, dále se věnuje vizualizaci dat, datové a procesní analytice, talent managementu a procesnímu auditu HR.

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslaná. Děkujeme za zájem.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.