Zpět na seznam pořádaných akcí

HR snídaně: Analytika ve vzdělávání

Oblast vzdělávání a rozvoje zaměstnanců je vzrušující. Tam pomáháme talentům vyrůst, nabízíme pestrý koktejl rozvojových aktivit..

Kdy?

14.03.2017

Kde?

ČSOB Inspirace, Jungamnnovo náměstí 767, Praha 1

Za kolik?

Kapacita

30 lidí
Zobrazit reporáž

Oblast vzdělávání a rozvoje zaměstnanců je vzrušující. Tam pomáháme talentům vyrůst, nabízíme pestrý koktejl rozvojových aktivit, pracujeme s lídry, experty i dělníky. Investujeme do budoucího úspěchu našich lidí. Obhajujeme rozpočet a dohlížíme, aby veškeré zákonné povinnosti byly dodrženy.  A neumíme často odpovědět na otázky, které se týkají návratnosti investice, počtu odškolených hodin, vlivu na výkonnost organizaci či týmu apod.

V mnoha případech si myslíme, že poskytujeme velmi kvalitní obsah rozvojových aktivit. Měříme to obvykle pomocí zpětné vazby účastníků ihned po skončení dané aktivity. Je to vlastně první úroveň Kirkpatrickova modelu. Ale to jsme úplně na začátku naší cesty.

Podělíme se s vámi například o průměrné zastoupení tzv. Scrap learningu, tj. rozvojových aktivit, které zkrátka ten rozvoj nezajistí.

Ukážeme vám, jaká data lze obvykle získat a jak je můžeme zpracovat. Od základních metrik půjdeme až k pokročilejším metodám. Podíváme se na možný Learning&Development Dashboard.

A samozřejmě zapojíme i vás.

Akce bude probíhat jako obvykle v prostorách ČSOB Inspirace mezi 9-11 hod, snídaně se podává již od 8:30.

Těšíme se na setkání.

learning_time_perf

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslaná. Děkujeme za zájem.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.