Zpět na seznam pořádaných akcí

HR snídaně: Operativní reporting

Na listopad jsme si pro Vás přichystali interaktivní ukázku personálního dashboardu a diskuzi o metrikách, které je dobré sledovat...

Kdy?

07.11.2017

Kde?

Palác Adria, Jungmannova 36/31, Praha 1 (vchod A, 3. patro)

Za kolik?

Zdarma

Kapacita

30 lidí
Zobrazit reporáž

Na listopad jsme si pro Vás přichystali interaktivní ukázku personálního dashboardu a diskuzi o metrikách, které je dobré sledovat. Některé z nich jsou vyžadovány managementem, některé potřebujeme v HR a ostatní po nás chtějí státní instituce.

operativni_reporting

Na předchozích snídaních jsme se dívali na pokročilé metody analýzy dat (regresní modely apod.). Aby ovšem fungovaly, je nutné mít základní data v pořádku. Budeme tedy společně hovořit o postupech, jak s minimem úsilí dosáhnout kvalitního výsledku a založit funkční reportovací systém v HR, který budou kolegové v jiných odděleních obdivovat. Pokusíme se minimalizovat práci v Exelu.

operativni_reporting2

A tentokrát pozor - změna adresy. Dosud jsme byli zvyklí se vídat v prostorách ČSOB inspirace na Jungmannově náměstí. Tato možnost však končí a my jsme museli změnit lokalitu. Nicméně nebude to daleko - zhruba 50 metrů na druhou stranu od metra B Můstek se nachází obdobná konferenční místnost v paláci Adria.

Rovněž po posledním nezdařeném závozu občerstvení měníme dodavatele cateringu. Věříme, že vše proběhne na výbornou.

Účast je pro registrované návštěvníky opět zdarma.

Budeme se na vás těšit.

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslaná. Děkujeme za zájem.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.