Zpět na seznam pořádaných akcí

HR snídaně: Zkušenosti s kontinuální zpětnou vazbou

Zajímá vás kontinuální hodnocení zaměstnanců? Nebo po něm volají vaši lidé? Pídíte se po reálných zkušenostech? Tak ...

Kdy?

26.1. 2021 9:00- 11:00

Kde?

online - link zveřejníme později

Za kolik?

zdarma

Kapacita

neomezeně
Zobrazit reporáž

Tak se připojte na další HR snídani!

Vystoupí Honza Pavelka, Adéla Stránská a Eliška Papežová. Připravujeme pro vás ukázku práce s daty a návod, jak čelit některým rizikům se zaváděním. Samozřejmě nebude chybět cvičení nebo testík, abyste zapojili své mozkové buňky.

Kontinuální feedback dokáže lépe pracovat s potenciálem zaměstnance a rychleji dosahovat cílů.

A kromě Talterry s vámi nasdílí své zkušenosti i dva významní zaměstnavatelé:Foxconn - Markéta Vašinová a Josef Douda - Training & Development dept.
Jak se nám daří s kontinuálním hodnocením ve výrobní firmě cca 1 rok od spuštění? Co nám k tomu říkají čísla, jaký byl proces zavádění, jak nám kontinuální hodnocení funguje nyní a jak s ním budem dál pracovat, abychom podpořili jeho využívanost? A jak vypadá kontinuální hodnocení v mobilní aplikaci SAP SuccessFactors?IBM ČR - Štěpán Lukeš - Head of HR
Jak využíváme data z kontinuální zpětné vazby i z jiných zdrojů pro kariérní plánování (také máme SAP SuccessFactors aplikaci). A jak nám pomáhá uměle-inteligentní aplikace MYCA (čti Majka - My Career Advisor)?

Akce proběhne online (pro jistotu). Ale ponecháváme tradiční název HR snídaně.
Partnerem akce je rozvážková služba Wolt, proto prvních 20 registrovaných účastníků obdrží kredity na objednávku snídaně  až domů/do kanceláře přes tuto aplikaci (zatím jen Praha).

A na co se můžete těšit? Bude to snídaňové menu z naší tradiční restaurace Špejle.Firma Wolt zároveň nabízí všem HR manažerům velmi zajímavý program Wolt at work, který umožňuje efektivní a pohodlné zajištění veškerého občerstvení do firmy s měsíční fakturací. Více o projektu se dozvíte zde: https://wolt.com/cs/wolt-at-work

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslána. Děkujeme za zájem.
S detaily se vám brzy ozveme.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.