Zpět na seznam pořádaných akcí

HR systémy v ČR

Zajímá vás nabídka HR řešení na českém trhu? Mezi naše tradiční služby patří pomoc při výběru personálního systému ...

Kdy?

20.03.2018

Kde?

Palác Adria, Jungmannova 36/31, Praha 1 (vchod A, 3. patro)

Za kolik?

Zdarma

Kapacita

30 lidí
Zobrazit reporáž

Zajímá vás nabídka HR řešení na českém trhu?

Mezi naše tradiční služby patří pomoc při výběru personálního systému. S klientem tvoříme zadávací dokumentaci, popisujeme současný stav a s příhlednutím k očekávanému vývoji organizace definujeme i budoucí požadavky. A podle zaměření pak navrhujeme, které dodavatele má smysl do výběrového řízení zařadit. Obvykle jich bývá 6-10. Na předchozích snídaních jsme popisovali situaci na českém trhu - dá se zde nalézt okolo 50 řešení, ačkoliv ne všechna jsou vhodná pro nové implementace. Byli jsme však zdráhaví v poskytování našeho subjektivního názoru na jedntolivé dodavatele či řešení. Naše zkušenosti mohou pramenit ze zkušeností jen s určitými lidmi v implementačním týmu nebo z určitého projektu. A proto jsme nechtěli zbytečně někomu nadržovat nebo naopak škodit. Nicméně měli jsme pocit, že tato informace tam chybí.

A nyní bychom to chtěli změnit. Pozvali jsme 6 dodavatelů z různých segmentů, kteří budou mít 10 minut na to, aby představili svoje řešení, cílový trh a konkurenční výhody. Nejsou to nutně konkurenti - někteří se orientují na největší korporátní klienty, jiní řeší pouze talent management, ostatní poskytují mzdové řešení a personalistiku pro středně velké organizace. V abecedním pořadí se můžete těšit na:

  • ENXOO - Skilo
  • HPE - Workday
  • OKsystem - OKbase
  • PChelp - plusportal
  • RON software - RON
  • SAP - SuccessFactors

10 minut je velmi krátká doba, o to lépe musí být každý tým připraven, aby v této výzvě obstál. Věříme, že to bude velmi zajímavá ochutnáka nabídky na českém trhu.

Začneme tradičně v 9 hodin (registrace je oteřená od 8:30). Akce trvá oficiálně 2 hodiny, ale i pak je možné setrvat při neformální diskuzi.

perfolean_small

Přihlášení na akci

Přihláška byla úspěšně odeslaná. Děkujeme za zájem.
Něco je špatně. Zkontrolujte prosím obsah formuláře a zkuste to znovu.